Opinie

Poznaj referencje innych klientów

Wszystkie opinie klientów pochodzą ze zweryfikowanego źródła: opinii Google, maili lub opinii na Facebooku.

„(…) Kontrola mięśni brzucha była dla mnie wyzwaniem, ale z każdym treningiem widze poprawę ich pracy, a co najważniejsze – nie bolą mnie plecy w odcinku lędźwiowym, gdy po całym dniu pracy kładę się do łóżka. Polecam z całego serca ♥️”

Edyta R-W. Edyta R-W.

„(…) Byłam osobą, która potrzebowała bardzo konkretnych ćwiczeń prozdrowotnych, mających na celu wzmocnienie kręgosłupa i skorygowanie wad postawy w postaci pogłębionej lordozy lędźwiowej i ciągłego garbienia się… (…) Mój mąż i moi znajomi są zachwyceni efektami i dużymi zmianami w mojej sylwetce, tj. prosty i mocny kręgosłup, płaski brzuch, umięśnione uda, nie garbię się już, no i to, co najważniejsze dla każdej kobiety – podniesione pośladki i spadek w obwodach. 🙂 Teraz czuje się całkowicie odmienioną, silniejszą i sprawniejszą, zupełnie inną kobietą. Moje ciało zaczęło mi się na nowo podobać. Brak nudy i monotonii, wieczna motywacja do ćwiczeń – trener, przy którym niemożliwe nie istnieje…”

Halina K. Halina K.

If you go to the gym but don’t see any progress or feel you are not doing the exercises correctly, Michał is your best option. Michal will identify your needs and provide the training that fits you best. He makes the training session fun since, in every session, he challenges you with new exercises. Besides being an excellent trainer, he has vast medical training knowledge. Since I started training with him, I feel healthier and more agile.

Guillermo V. Guillermo V.

„(…) Na początku nie wiedziałem, czego się spodziewać, ale entuzjazm i charyzma Michała pomogły mi rozwiać moje wątpliwości związane z brakiem siły i sprawności. (…) Jest niezwykle niezawodny i punktualny – zawsze z zaplanowanym treningiem i gotowy do rozpoczęcia treningu chwilę przed czasem. Co najważniejsze, upewnia mnie, że moja technika jest zawsze poprawna, aby unikać kontuzji. Dla mnie to wzmacniające, wiedząc, że rozumie moje ambicje fitnessowe, zawsze mnie motywuje i przypomina mi, jak daleko zaszedłem, odkąd zaczął ze mną współpracować.”

Marco Marco

„(…) Zawsze myślałam, że nikt nie doradzi mi lepiej, niż ja sama. Chodziłam na setki różnych zajęć. (…) zrzuciłam ponad 5 kg, ale bardzo szybko wróciły one z nadwyżką 😔 (…) Dodatkowo od dzieciństwa mam skoliozę, a zaczęłam pracować w biurze 8h i odczuwałam już zmęczenie na plecach. (…) Napisałam do Michała na Instagramie i przyszłam na pierwszą konsultację 🏋️‍♂️ Teraz mogę z pewnością powiedzieć, że to była moja najlepsza decyzja przez te 7 lat poszukiwania siebie w sporcie. Żałuję, że nie zdecydowałam się na to wcześniej! 😊”

Alla S. Alla S.

„(…) Nie byłem wtedy pewny czy plany, które mi przedstawił, są aby na pewno dla mnie odpowiednie, czy dam radę. Wynikało to z braku świadomości możliwości własnego ciała, jednak Michał po kilku treningach szybko mi uświadomił, że mogę więcej niż myślałem. (…) Poza zrzuceniem kilku kilogramów i poprawie sylwetki, treningi przełożyły się na życie codzienne, zdecydowanie rzadziej jestem zmęczony i mam więcej energii, nawet po całym dniu w pracy. Michał jest trenerem, dzięki któremu można uwierzyć w siebie, za co chyba najbardziej mu dziękuje! „

Dawid M. Dawid M.

„Jestem zadowolona z treningów, czuje się po nich super i w końcu wiem, że to co robię, ma ład i skład 😄 (…) Z ręką na sercu poleciłabym Cię każdemu, kto chciałby zmienić coś w swoim życiu, poprawić sprawność fizyczną i otrzymać ogromną dawkę wiedzy od trenera, który ma ogromną wiedzę i profesjonalnie podchodzi do indywidualnych potrzeb 😃”

Agata C. Agata C.

Znajomy polecił mi Michała zapewniając, że to świetny fachowiec i super gościu! Dzisiaj przyznam mu rację! Spodobało mi się to, że najpierw przeprowadził ze mną bardzo szczgółowy wywiad, z którego i ja dowiedziałam się wiele o sobie 🙂 Następnie przystąpiliśmy do regularnych ćwiczeń na siłowni i poczułam, że to jest dokładnie to czego potrzebowałam. Profesjonalne przygotowanie do ćwiczeń, wsparcie psychiczne i mega motywacja ze strony Michała dała mi przysłowiowego kopa. Czuję się lepiej, widzę efekty i chcę ćwiczyć z nim dalej. Od końca lutego zrzuciłam ponad 12cm w obwodach i zniknęły moje „firanki” na ramionach, na których pozbyciu się mi zależało 🙂

Ewelina P. Ewelina P.

„(…) Po prawie 3 latach stwierdziłam, że czas wrócić na siłownię. W międzyczasie ciąża, macierzyństwo, pojawiające się choroby, brak kondycji… (…) Zależy mi na zdrowiu, mam dwie córki, dla których chcę być jak najdłużej. Choć mieliśmy okazję trenować tylko miesiąc, wzmocniłam się. Łatwiej kontroluję mięśnie. Trochę odpuściło zesztywnienie. (…) Miałam już kiedyś trenera personalnego, ale nigdy nie zwracał uwagi na takie szczegóły jak Michał, który dokładnie sprawdzał mój każdy ruch zarówno pod kątem prawidłowej postawy i wykonania ćwiczenia, jak i moich odczuć i samopoczucia…”

Karolina B. Karolina B.

„(…) Po trzeciej ciąży „troszkę” siadł mi kręgosłup. Szczególnie odcinek lędźwiowy. Przy mojej szczupłej sylwetce, te wszystkie skłony i dźwigania moich pociech w nieodpowiedni sposób nie były dla mojego kręgosłupa wakacjami. (…) Już po pierwszych dwóch tygodniach (6 treningów) bóle kręgosłupa ustały, a mój apetyt na sport wzrastał z każdym następnym treningiem! Odkryłam nową siebie – tą uwielbiającą sporą dawkę endorfin wywołanych treningiem siłowym…”

Kasia K. Kasia K.

„Gdy zaczynałem współpracę z Michałem prezentowałem się niezbyt atletycznie. Miałem też kontuzje od wcześniejszego – niewłaściwie dobranego i wykonywanego treningu. Obecnie po ponad roku wspólnej pracy mam wysportowaną sylwetkę i wiedzę o tym jak układać swój trening, znam dużo ćwiczeń i lepiej zrozumiałem swoje ciało. Taką współpracę polecam każdemu, kto chce się „wziąć się za siebie”, tudzież rozwinąć się sportowo.”

Sławek M. Sławek M.

Kiedy kogoś polecasz, to dlatego, że wiesz o profesjonalizmie tej osoby… (…) Dzięki Michałowi, jako osobistemu trenerowi, mogłam ponownie być aktywna fizycznie, bez odczuwania niechęci i utraty motywacji, które wielokrotnie powodują, że chcesz przestać. Dla mnie każdy trening jest dodatnim ładunkiem energii, zabawy i terapii!”

Lorena Lorena

„(…) jestem zachwycona rezultatem współpracy z Michałem. Nie dość, że moje plecy nie wołają już o pomoc, to również uszkodzony kiedyś staw w kostce ma się świetnie. Ćwiczenia pozwoliły nie tylko zapomnieć o urazach, ale również nabrać siły i kondycji, a sylwetka przy okazji robi się sama 🙂 Nigdy nie myślałam, że mam szansę osiągnąć takie efekty…”

Kasia C. Kasia C.

„Nie myślałem wcześniej, że ćwiczenia na siłowni to może być inteligentna rozrywka, a jednak. W pewnym wieku nasze organizmy w ruchu też wymagają zastanowienia się, żeby sobie nie zaszkodzić i pomóc poprawić funkcjonowanie. Michał potrafi naprowadzić na taką ścieżkę. Masz 50 lat i myślisz: „Ja już nic nie zmienię i nie poprawię w funkcjonowaniu ciała.”

Maciek P. Maciek P.

„Po raptem 12 wspólnych treningach (4 tygodnie) czuję ogromną różnicę za co chciałabym Ci ogromnie podziękować. Jestem w szoku, ze w tak krótkim czasie ustąpił ból pleców, który doskwierał mi przez ostatnie 3 lata! Mięśnie brzucha pięknie się zarysowały, sylwetka jest smuklejsza i bardziej jędrna, cellulit znacząco się zmniejszył i ogólnie czuję się świetnie. Musiałam już nawet zwęzić spodnie u krawcowej 🙈😅 i co najważniejsze mam więcej energii do działania! 💪 aż strach pomyśleć co będzie dalej! 😎🤩”

Paulina D. Paulina D.

„Nasza współpraca z Michałem zaczęła się pod koniec maja tego roku . W przypadkowej rozmowie z moim znajomym o tym, że muszę zacząć zajęcia z trenerem personalnym otrzymałam kontakt i zapewnienie, że Michał to jest właśnie ta osoba której szukam. Jak zaczęliśmy spotkania byłam już po redukcji „ zbędnego bagażu” ok 8 kg. I to był właściwy moment żeby zacząć budować masę mięśniową, poprawić wygląd ciała oraz jak się okazało podczas naszych spotkań sprawność, aby móc cieszyć się aktywnością fizyczną także poza studiem trenerskim. W moim przypadku zbudowanie masy mięśniowej było i jest bardzo utrudnione i wymaga więcej cierpliwości i czasu ponieważ jeszcze przez jakiś czas kontynuowałam dietę keto w wersji dla wegan. Mimo tych utrudnień udało nam się wypracować zamierzony cel, a co dla mnie najcenniejsze usprawnić zakres ruchowy mojego ciała. Jestem pod największym wrażeniem dociekliwości mojego trenera i tego, że w końcu po prawie 30 latach mojego dokuczającego barku dowiedziałam się co jest powodem. Gorąco polecam i zachęcam do takiego stylu aktywności fizycznej. „Dobry Ruch” nauczy Cię jak używać własnego ciała, naprawią je i wydobędą z niego naturalne piękno.”

Magdalena N. Magdalena N.

Dzięki Michał za naszą 8 miesięczną współpracę. Ogólnie jestem zadowolony! Jeżeli chodzi o efekty, które wypracowaliśmy wspólnie to zmiana sylwetki oraz przybyło bardzo dużo siły. Trenowaliśmy 2-3 razy w tyg, a efekt to -8kg na wadze. Starałem się dawać z siebie jak najwiecej na treningu. Teraz robię lekkie wakacje i wrócę we wrześniu z jeszcze większa motywacja. 🔥💪🏼😊

Maciek K. Maciek K.

Na pierwszy trening do Michała zapisałam się ponad 5 miesięcy temu. Moim głównym celeme było wyrobienie sobie nawyku regularnego uprawiania sportu. W przeszłości miałam problemy z bólem kregosłupa, ponieważ pracuje zdalnie i spędzam około 8h dziennie przed komputerem i bardzo nie chciałam, aby ta sytuacja się powtórzyła. Dzieki treningom pod okiem Michała bóle pleców ngidy nie wróciły. Czuję się świetnie, mam bardzo dużo energii, co raz lepszą kondycję oraz co najważniejsze – wyrobiłam w sobie nawyk regularnego uczęszcania na treningi. Michał jest świetnym specjalistą, zawsze służy dobrą radą oraz podchodzi do każdego trenującego z ogromnym szacunkiem. Gorąco polecam 🙂

Natalia Kraszewska Natalia Kraszewska

Super trener, super miejsce. Trening dostosowany do mozliwosci trenującego, bez nacisków i nadmiernego wycisku; oparte na balansie i zrozumieniu mozliwosci podopiecznego. Uważne słuchanie i reagowanie na dolegliwości bólowe. Duża wiedza, a to wszystko w miłej atmosferze. Baaardzo polecam :).

Maria Maria

Miałam problemy z chodzeniem, zaraz dostawałam zadyszki, ciężko było mi się schylać. Próbowałam jeść mniej, ale to nic nie dawało. Córka skontaktowała mnie z kolegą i tak zaczęła się moja przygoda z Michałem. (…) Ciśnienie krwi spadło, zadyszka zniknęła. Mam więcej siły i lepszą kondycję, a przede wszystkim schudłam. W kwietniu ważyłam 98,2kg, a w lipcu 89,7kg…

Edyta W. Edyta W.

Profesjonalnie, miło i co najważniejsze- skutecznie. Ból odszedł w niepamięć. Polecam!!

Anna Ziobro Anna Ziobro

Trafiłam do Michała z bólem pleców, który uniemożliwiał mi normalne funkcjonowanie a co dopiero uprawianie jakiegokolwiek sportu. Umówiłam się na konsultację. Nie była to szybka rozmowa jak myslalam, że będzie. Na początku czułam się strasznie skrępowana lecz szybko to minęło. Po konsultacji umówiłam się na pierwszy trening pod okiem Michała. Trening nie był intensywny nawet bym powiedziala, że w ogóle. Ale to co się zadziało po nim przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Ból pleców po prostu od tak ustał. Michał to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Polecam go każdemu kto zmaga się z takim problemem jaki ja miałam (i nie tylko).

Magdalena Milewczyk Magdalena Milewczyk

Do Michała trafiłam ponad miesiąc temu, napisałam na Facebooku i umówiliśmy się na pierwszy trening. Początkowo miałam spore obawy czy dam radę, miałam długa przerwę w ćwiczeniach i bardzo wstydziłam się swojej kondycji. Już po pierwszych chwilach na treningu poczułam się bardzo swobodnie, Michał to świetny fachowiec. Atmosfera podczas ćwiczeń jest bardzo przyjemna. Od długiego czasu miałam problem z kolanami, już nawet przy dłuższym spacerze czułam ból. Dzięki systematycznej pracy z trenerem już nie czuje tego bólu, co więcej zaczęłam biegać co było nie do pomyślenia jeszcze półtora miesiąca temu! Czuje się wspaniale, złapałam sportowego bakcyla i nie wyobrażam sobie tygodnia bez treningu. Jeszcze długa praca przede mną, ale z każdym treningiem wiem, że jestem bliżej celu 🙂

Katarzyna G. Katarzyna G.

Szczegółowy wywiad zdrowotny i idealnie dopasowane ćwiczenia do indywidualnych potrzeb. Wysoka elastyczność i reagowanie na wszystkie uwagi. Zdecydowanie polecam!

Wojciech Ś. Wojciech Ś.

Michał ma bardzo profesjonalne podejście do klienta. Wysłucha, zrozumie i co najważniejsze znajdzie rozwiązanie problemu. Michał nie tyko znalazł rozwiązanie, ale dał mi ćwiczenia, żeby zapobiec powrotowi kontuzji. Przyszedłem z bólem z przodu kolana i przestało boleć. Łatwe ćwiczenia dostałem do domku, więc z przyjemnością będę je wykonywał. Teraz mogę wrócić do biegania. Każdemu, kto zmaga się z bólem, polecam tego specjalistę.

Krystian P. Krystian P.

Na treningi z michałem trafiłem na Booksy i okazał się to strzał w dziesiątkę. Mam problemy z kręgosłupem i z tego powodu obawiałem się intensywnych treningów. Okazało się, że pod okiem Michała całkiem niepotrzebnie 🙂 Dzięki niemu zacząłem regularnie chodzić na siłownię bez obaw, początkowo raz w tygodniu, obecnie trzy razy. Świetne i kompleksowe podejście oraz wywiad zrobiony przed rozpoczęciem trenbingów, pozwolił na ich odpowiednie dopasowanie do aktualnych możliwości. Mogę z czystym sumieniem polecić Michała wszystkim, którzy się wahają przed pójsciem na siłownię, bardzo dobrze Was we wszysttko wprowadzi 🙂

Łukasz Z. Łukasz Z.

Pan Michał od kilku miesięcy prowadzi treningi z moją córką. Bardzo cenię jego zaangażowanie i wiedzę. Super współpraca z panem Jakubem – fizjoterapeutą. POLECAM

Monika G. Monika G.

Do studia treningu trafiłam po wielu nieudanych próbach rehabilitacji okolic kręgosłupa w odc. szyjnym i piersiowym. Pierwsze spotkanie było dla mnie stresujące z uwagi na dość nietypowe schorzenie. Michał dzięki swojej empatii i wiedzy pomógł mi uwierzyć, że dam radę. Już po pierwszych wspólnych ćwiczeniach były efekty w postaci zakwasów 😅 na pewno będziemy współpracować jak tylko czas na to pozwoli. Zdecydowanie polecam 💪😉

Agnieszka K. Agnieszka K.

Polecam! Michał zadba o każdy aspekt treningu, o Wasze samopoczucie przed, w trakcie i po! A Jego wiedzą sprawi, że poczujecie się bezpiecznie wykonując ćwiczenia. Naprawdę warto!

Liliana G. Liliana G.

Michała nie znam długo ale wystarczająco długo żeby stwierdzić: masz jakiekolwiek dolegliwości bólowe ja miałem dwie różne ,dwie wizyty, dwie trafne i znowu mam 20 lat dobrze trafiłem. Polecam.

Tomasz S. Tomasz S.

Pan Michał to osoba wysoce empatyczna, kulturalna i z doskonałym podejściem do dorosłych i dzieci. Córka chętnie korzysta z zajęć. Na każdym etapie treningu pan Michał zaangażowany jest na 100%. Profesjonalizm na każdym kroku. Dziękuję!

Monika Monika

Bardzo polecam! Na pierwszy trening szłam z obawą czy dam sobie radę. Okazało się, że Michał ma bardzo profesjonalne podejście. Dostosowuje treningi do możliwości swoich podopiecznych, dbając również o miłą, przyjazną i luźną atmosferę. Bardzo chętnie wracam na treningi 🙂

Agnieszka S. Agnieszka S.

Idealny trening, dopasowany do moich potrzeb, możliwości i oczekiwań. Trenuję u Michała od kilku miesięcy, skończyły się problemy z kolanami i ból pleców, jestem dużo silniejsza i mam więcej energii. Okazuje się, że jeden trening pod okiem odpowiedniej osoby, może zastąpić nietrafione wysiłki na siłowni – nawet przy bardzo intensywnym trybie życia 🙂

Agata J. Agata J.

Do P. Michała trafiłam, szukając trenera medycznego. Google wskazało idealnie i moje dolegliwosci powoli odchodzą w zapomnienie. Wysoka kultura, dbałość o samopoczucie, dopasowanie ćwiczeń do możliwości, doskonały kontakt również między spotkaniami – można jeszcze dużo wymieniać. Szczerze polecam 🙂

Dorota T. Dorota T.

Pełen profesjonalizm i skupienie na podopiecznym

Marcin M. Marcin M.

Michał to trener z pasją i z zaangażowaniem. Trenuje z Michałem około 2 miesięcy. Wszystkie treningi są przemyślane i do pasowane do moich możliwości fizycznych. Każde spotkanie przynosi zadowalający efekt. Polecam

Karolina S. Karolina S.

SUPER POLECAM

Roman S. Roman S.

Fantastycznie! Michał bardzo mi pomógł. Mój stan był kiepski, kontuzja pleców, przepuklina, słabe mięśnie stabilizujące. Po kilku miesiącach wspólnej pracy, stanąłem na nogi i czuję się jak młody bóg! Polecam tego allegrowicza!

Michał S. Michał S.
Michał Gac

Trenowałeś/aś ze mną? Prześlij opinię!

    Umów się przez Booksy