Pierwsze spotkanie z trenerem medycznym

Jak się przygotować do wspólnego treningu z trenerem medycznym?

Masz przed sobą pierwszą wizytę u trenera medycznego lub terapeuty ruchowego? Na tej stronie znajdziesz wszystkie przydatne informacje, jak odpowiednio przygotować się do treningu, aby wspólnie osiągnąć Twoje cele! Zapraszam Cię do wspólnych ćwiczeń w swobodnej atmosferze!

Najważniejsze rzeczy, które warto wiedzieć przed pierwszą wizytą u trenera medycznego:

Jak się ubrać?

Zabierz ze sobą wygodny strój do ćwiczeń, który nie będzie ograniczać swobody ruchu – krótką koszulkę, krótkie spodenki/legginsy. Sportowe buty na zmianę nie są konieczne, możesz ćwiczyć w skarpetach/boso.

Czy muszę mieć ze sobą jakieś badania?

Nie potrzebujesz żadnych badań, wyników ani skierowania przychodząc na pierwszą wizytę. Jeżeli jednak masz wynik RTG, USG, rezonans magnetyczny (MRI), tomografię komputerową (TK), wypisy ze szpitala, itp., to weź je ze sobą – pomoże mi to w zaplanowaniu skutecznego i bezpiecznego treningu dla Ciebie.

Ile czasu po posiłku mogę ćwiczyć?

Najlepiej zacząć ćwiczenia około 30-60 min po lekkim posiłku czy przekąsce (kanapka, sałatka, banan) lub około 60-90 min po większym posiłku (obiad). Zadbaj o to, aby posiłek przedtreningowy nie był zbyt obfity ani ciężkostrawny. Dzięki temu będziesz czuć się komfortowo w trakcie wspólnych ćwiczeń!

Co znajdę w studio treningowym?

Przyjdź 5-10 min wcześniej i spokojnie przebierz się w naszej szatni. Darmowy parking przed wejściem jest dostępny na ponad 20 samochodów. Mamy również do dyspozycji prysznic, jeśli chcesz odświeżyć się po treningu. Możesz skorzystać także z naszego źródełka z wodą do picia dostępnego specjalnie dla klientów. 

Czy będzie czas na pytania?

Oczywiście! Jeśli masz jakieś pytania, zapisz je sobie, np. w telefonie, by o niczym nie zapomnieć.

Kliknij przycisk poniżej
i odzyskaj CIAŁO BEZ BÓLU!

Ćwiczenia pod okiem terapeuty ruchowego

Chcesz otrzymać kompleksowe wsparcie treningowe oraz profesjonalną opiekę trenera medycznego? Jesteś w dobrym miejscu! 

Pierwsza konsultacja składa się z dwóch części – szczegółowego wywiadu oraz wspólnego treningu. 

Zaczynamy od rozmowy o Twojej dotychczasowej aktywności, stanie zdrowia, stylu życia i celu, który chcesz osiągnąć. Jest to kluczowe, aby Twoje treningi były przede wszystkim bezpieczne i skuteczne. Dzięki temu możesz również szybciej osiągniesz swój cel. 

Następnie przechodzimy do ćwiczeń, abym mógł ocenić Twój zakres ruchu, a Ty poznać wartościowe ruchy dla Twojego ciała.  

Na tej podstawie dostajesz ode mnie plan treningowy, który będzie Ciebie wspierał w osiągnięciu celów sylwetkowych oraz zdrowotnychZobaczysz także czy odpowiadam Ci jako trener. 

Umów się przez Booksy