O mnie

Michał Gac w trakcie treningu klienta

Kim jestem i komu pomagam?

Cześć, miło Cię tutaj widzieć! 🙂

Nazywam się Michał Gac i jestem medycznym trenerem personalnym. Pomagam przede wszystkim kobietom po 30-stce, które zmagają się z bólem pleców i mają mało czasu na ćwiczenia.

Chcę, żeby każdy miał świadomość, że nie trzeba przewracać swojego życia do góry nogami, by osiągnąć swój cel. Dobrze wiem, jak to jest mieć mało czasu – prowadzę własny biznes, dbając przy tym o spełnienie w życiu prywatnym!

Dlaczego to robię?

Pamiętam jak dziś, gdy w 2016 roku po 3 latach studiów na AWFiS chciałem dalej zgłębiać wiedzę na temat ludzkiego ciała i ćwiczeń. Szukałem czegoś, co pozwoli mi pomagać innym pozbyć się bólu poprzez ruch. Podekscytowany rozpocząłem więc studia na fizjoterapii, lecz szybko coś we mnie pękło…

Byłem w totalnym szoku gdy podczas praktyk w szpitalu, moim jedynym zadaniem przez całe dnie, było przygotowanie maszyn z wirującą wodą dla dziesiątek osób, którym tak bardzo potrzebne były… odpowiednie ćwiczenia!

Nie mogłem więc już dłużej czekać. Napisałem CV, rzuciłem studia i już w styczniu 2017 zacząłem pracę jako trener, wiedząc, jak wielu osobom mogę w tym czasie pomóc!

Jak mogę pomóc Tobie?

Dlatego każdą współpracę zaczynam od szczegółowej konsultacji, na której razem zgłębimy obszary Twojego dotychczasowego doświadczenia związanego z treningami.

Następnie w rozmowie przejdziemy do Twojego obecnego stanu zdrowia, jak i historii kontuzji czy urazów.

Równie ważny będzie styl życia, czyli tryb pracy, dieta, poziom stresu i regeneracja.

Na koniec nie zabraknie przede wszystkim rozmowy o celu, który chcesz osiągnąć.

Po rozmowie przejdziemy do odpowiednich ćwiczeń, które pomogą Ci dowiedzieć się, skąd wziął się Twój ból i jak się go pozbyć!

Wszystko po to, aby cały ten proces:

To, że pomagam innym, daje mi ogromne poczucie spełnienia. Jeśli czujesz, że mogę pomóc Tobie lub komuś z Twoich bliskich, umów się na konsultację.

Kiedy warto ze mną współpracować?

Jeśli chcesz:

Sprawdź, jak mogę Ci pomóc!

Zobacz ofertę

Czym różnię się od innych trenerów, których możesz znaleźć w sieci?

Jestem pierwszym Trenerem Medycznym Blackroll Therapy w Słupsku (link do mapy trenerów).

Dokładnie i ze skupieniem słucham tego, co mówisz.

Nie spóźniam się i nie odwołuję treningów na ostatnią chwilę.

Nie jem swoich posiłków podczas Twojego treningu.

Nie używam telefonu, chyba, że właśnie nagrywam ćwiczenia dla Ciebie.

Nie rozmawiam z innymi osobami na sali – skupiam się tylko na Tobie.

Średnio co 3 miesiące ruszam w Polskę, by uczyć się od najlepszych w kraju.

Moje 3 najważniejsze kursy i szkolenia:

Roczny kurs z Treningu Medycznego
Terapeuta Ruchowy BT-132
05.2022 – 03.2023 – Blackroll Therapy X – 19 zjazdów (322 godziny dydaktyczne), Fizjo4life, Warszawa

Szkolenie z Treningu Medycznego
Trener Medyczny
01.2020 – 05.2021 – BODYWORK – 6 modułów (72h dydaktyczne),
BODYWORK, Poznań

Szkolenie z Treningu Funkcjonalnego
Movement Expert
08.2021 – 09.2021 – BODYWORK – 4 moduły (48h dydaktycznych),
BODYWORK, Poznań

Michał Gac certyfikat Michał Gac certyfikat Michał Gac certyfikat Michał Gac certyfikat Michał Gac certyfikat Michał Gac certyfikat Michał Gac certyfikat Michał Gac certyfikat Michał Gac certyfikat Michał Gac certyfikat Michał Gac certyfikat Michał Gac certyfikat Michał Gac certyfikat Michał Gac certyfikat Michał Gac certyfikat Michał Gac certyfikat Michał Gac certyfikat Michał Gac certyfikat Michał Gac certyfikat Michał Gac certyfikat Michał Gac certyfikat Michał Gac certyfikat Michał Gac certyfikat Michał Gac certyfikat Michał Gac certyfikat

Moje referencje

Kontrola mięśni brzucha była dla mnie wyzwaniem, ale z każdym treningiem widzę poprawę ich pracy, a co najważniejsze – nie bolą mnie plecy w odcinku lędźwiowym, gdy po całym dniu pracy kładę się do łóżka. Polecam z całego serca ♥️

Edyta R.-W. Edyta R.-W.

Poza zrzuceniem kilku kilogramów i poprawie sylwetki, treningi przełożyły się na życie codzienne, zdecydowanie rzadziej jestem zmęczony i mam więcej energii, nawet po całym dniu w pracy. Michał jest trenerem, dzięki któremu można uwierzyć w siebie, za co chyba najbardziej mu dziękuje!

Dawid Dawid

Już po pierwszych dwóch tygodniach (6 treningów) bóle kręgosłupa ustały, a mój apetyt na sport wzrastał z każdym następnym treningiem! Odkryłam nową siebie – tą uwielbiającą sporą dawkę endorfin wywołanych treningiem siłowym…

Kasia K. Kasia K.

Zobacz więcej opinii

Umów się przez Booksy