FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Ceny i szczegóły każdej usługi szybko sprawdzisz tutaj:

Jeden trening trwa około 60 minut.

Jeżeli chcesz skorzystać z mojej pomocy, jednak na ruch możesz przeznaczyć naprawdę mało czasu, istnieje również opcja 30-sto minutowego spotkania.

Treningi odbywają się w Studio Treningu Personalnego Dobry Ruch, przy ul. Kaszubskiej 34 w Słupsku.

Treningi odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 -15:30.

Najszybciej możesz umówić się przez Booksy: wybierając pasujący Ci dzień i godzinę. Termin ten zostanie zaakceptowany po zaksięgowaniu płatności. Rezerwacja jest ważna przez 48h i bez terminowej płatności zostaje automatycznie anulowana.

Za trening możesz zapłacić:

  1. Przelewem na konto:

Movery Michał Gac

Nest Bank: 45 1870 1045 2078 1062 3095 0001

2.   BLIK na numer telefonu: 724351888

3.   Przez szybkie płatności TPay w moim sklepie.

Jeżeli wiesz, że jednak nie możesz się pojawić – zrób to jak najwcześniej! Inne osoby potrzebujące mojej pomocy, tak jak Ty szukają dogodnego terminu. Zgłaszając swoją nieobecność z wyprzedzeniem umożliwiasz innym skorzystanie z mojego wsparcia. Każdy będzie Ci wdzięczny, jeśli nie odwołasz treningu na ostatnią chwilę i wolne miejsce nie przepadnie – ja również! 🙂

Przez Booksy TUTAJ możesz szybko znaleźć inny termin z wyprzedzeniem, by nie czekać długo na nasze spotkanie.

Trening personalny dedykowany jest dla osób, które mimo regularnych ćwiczeń wciąż nie widzą efektów. W ramach spotkań wspólnie przejdziemy przez odpowiednio dobrane ćwiczenia, dzięki którym osiągniesz swój cel!

Z kolei trening medyczny dedykowany jest dla osób, które zmagają się z bólem, są po urazie czy kontuzji lub przygotowują się do zabiegu. Poznasz i wykorzystasz ćwiczenia, które pozwolą Ci poczuć się lepiej i zmniejszyć dyskomfort.

Pierwszy trening zaczynamy od rozmowy o Twojej dotychczasowej aktywności, stanie zdrowia, stylu życia i celu, który chcesz osiągnąć. Jest to kluczowe, aby Twoje treningi były przede wszystkim bezpieczne i skuteczne. Dzięki temu możesz również szybciej osiągnąć swój cel.

Po krótkiej, ale szczegółowej rozmowie przechodzimy do ćwiczeń, które pozwolą mi przygotować dla Ciebie plan działania dopasowany do Twoich potrzeb. Natomiast Tobie pomogą poznać wartościowe ruchy dla Twojego ciała. Zobaczysz też, czy odpowiadam Ci jako trener 🙂

Ilość treningów w tygodniu zależy od wielu czynników: obecnych nawyków, stanu zdrowia, indywidualnych możliwości, dotychczasowego doświadczenia związanego z ćwiczeniami oraz celu, jaki chcesz osiągnąć.

Na początku pierwszego spotkania dokładnie omówimy najważniejsze szczegóły, dzięki czemu będę mógł ustalić odpowiedni plan działania.

Moi obecni klienci widują się ze mną bardzo różnie:

  • niektórzy trenują ze mną raz na 2-4 tygodnie i w międzyczasie realizują moje zalecenia samodzielnie (na siłowni lub w domu).
  • z innymi widzę się na sali treningowej nawet 2-3x w tygodniu, dbając o wszystkie szczegóły od A do Z.

Najczęściej wybieraną opcją są treningi 1-2x w tygodniu. Oczywiście ich ilość z czasem może się zmieniać wraz z tym, jak zmienia się wszystko inne!

Na trening spakuj koniecznie wygodny strój sportowy, buty na zmianę oraz ręcznik. Jeśli zapomnisz wody lub chcesz napić się kawy – dostaniesz je bezpłatnie w naszym studio 🙂

Jeżeli masz w swojej historii jakieś kontuzje, urazy, wypadki komunikacyjne czy choroby przewlekłe – przed pierwszym spotkaniem warto je spisać. Będzie to ważne w kontekście Twojego bezpieczeństwa, skuteczności planu działania i lepszego ustalenia czasu, w którym osiągniesz swój cel.

Wręcz przeciwnie! Aktywność fizyczna jest wskazana także dla osób, które są w trakcie powrotu do zdrowia. Jednak ważne jest, aby trening medyczny/terapia ruchowa odbywały się pod okiem specjalisty. W niektórych przypadkach potrzebne będzie również spotkanie z fizjoterapeutą/lekarzem.

Jeśli obawiasz się, że stare urazy/kontuzje czy przebyte zabiegi/operacje uniemożliwiają Ci osiągniecie swojego celu to właśnie trener medyczny/terapeuta ruchowy jest odpowiednią osobą dla Ciebie – dobrze, że tutaj jesteś! 🙂

Nie! 🙂 Jeśli jednak chcesz i masz na to budżet, daj mi znać. Suplementy mogą wspomóc Cię w drodze do swojego celu, ale o zaledwie kilka procent. Dużo ważniejsza będzie regeneracja i dobrze dopasowana dieta. Mogę polecić Ci świetnego dietetyka lub catering!

Przede wszystkim w ramach treningu 1:1 skupiam się tylko i wyłącznie na Twoich potrzebach. Pod czujnym okiem specjalisty wykonasz ćwiczenia odpowiednio dopasowane do Ciebie. Klasyczne zajęcia grupowe mają z góry określony poziom, który nie zawsze odpowiada każdemu z uczestników, co może zwiększyć ryzyko urazu, kontuzji czy po prostu szybkiego zniechęcenia do regularnych ćwiczeń.

Tak naprawdę to postępy świadczą o efektywności wykonywanej aktywności. Jeśli ćwiczysz już jakiś czas i wciąż nie widzisz zadowalających efektów (redukcja bólu, poprawa sprawności czy efekty sylwetkowe), warto wziąć pod uwagę współpracę z trenerem.

Odpowiedni specjalista pomoże dopasować plan działania indywidualnie do Ciebie, a także wesprze Cię w realizacji założeń i pomoże utrzymać regularność. Wszystko po to, aby Twój cel przyszedł szybciej i łatwiej, niż samodzielne zmagania!

Kontakt

kliknij i umów się przez booksy!

724351888
Umów się przez Booksy