Co możemy robić przy okazji treningu personalnego w Słupsku

1 września 2022 Artykuł przeczytasz w 1 min 11 sek

Co możemy robić przy okazji treningu personalnego w Słupsku

Zastanawiasz, czy stacjonarne treningi z trenerem personalnym można połączyć z dodatkowym
odwiedzeniem ciekawych miejsc w Słupsku? Oczywiście, że tak. W tym artykule podpowiemy, jak to zrobić i omówimy szczegółowo warte zobaczenia miejsca w okolicy. Przystępna lokalizacja w Słupsku sprawia, że nie tylko prosto tutaj dotrzeć, ale i po lub przed treningiem można ciekawie spędzić czas.


Lasek Północny i inne tereny rekreacyjne

Jeżeli nie chcesz korzystać z parkingu, od centrum miasta dzieli nas tylko dwudziestominutowy spacer. A jeśli chcesz pospacerować w ciszy i spokoju, możesz wybrać pobliski Lasek Północy w Słupsku. Są tam świetne trasy do biegania, spacerowania czy jazdy rowerem. Jest to największy w mieście zalesiony teren rekreacyjny.

Przez wiele lat z terenu pozyskiwano drewno dla mieszkańców miasta, aż w XIX wieku radca miejski Karl Schrader założył tutaj park miejski. Przygotowano stawy oraz nasadzono różnorodne gatunki drzew. Starodrzew przetrwał do dzisiejszych czasów. Funkcjonuje tutaj Centrum Edukacji, Rekreacji i Promocji Miasta Słupska „Leśny Kot”.

Kilkaset metrów obok jest też klimatyczny mały park, Stawek Łabędzi. Jest to największy zbiornik naturalny w dorzeczu Słupi w granicach administracyjnych Słupska. Staw jest zasilany potokiem płynącym z Lasku Północnego. Mieszka w nim wiele gatunków ryb i ptactwa. Warto przyjść tutaj na spacer.


A może na zakupy?

Jeśli nie chcemy spędzić czasu rekreacyjnie, możemy udać się na zakupy. Dobry Ruch (czyli kameralne studio, w którym na co dzień odbywają się treningi personalne) znajduje się na terenie Starej Cegielni. To pasaż handlowo-usługowy, który jest chętnie wybierany przezmieszkańców. Jest tutaj kilka popularnych lokali, m.in. Piekarnia Jakubowscy, Warzywniak Półtora Pomidora, Salon Fryzjerski Rach Ciach, Sklep zoologiczny Dora, Bistro Paranoja, Pablana Pizza & Kebab, kwiaciarnia, sklep mięsny Gzella i inne.


Dogodna lokalizacja w Słupsku pozwala na szybkie dotarcie na treningi stacjonarne. Zapraszamy
zarówno zmotoryzowanych klientów, jak i tych, którzy chcą wybrać się do nas spacerem. Bliskość
miejsc rekreacyjnych oraz usługowych, sprawia, że wyjście na trening można połączyć z dowolną,
inną aktywnością.

Może ci się spodobać również

Umów się przez Booksy